Weidmüller - Combinatietang - KBZI 200
Brutoprijs
40,55
Weidmüller - Combinatietang - KBZI 200
Ons artikelnummer
2240387
Artikelnummer fabrikant
9046430000
Type nummer
KBZI 200
EAN-code
4032248357765
Uitstaand snijvlak
Ja
Geïsoleerd 1000 V
Ja
Greepuitvoering
Overig
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verchroomd
Productomschrijving
9046430000 KBZI 200 KOMBINATIETANG
Combination pliers can be used to grip, hold or separate.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2240387 |
| Artikelnummer fabrikant | 9046430000 |
| EAN-code | 4032248357765 |
| Artikelklasse (ETIM) | Combinatietang |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | KBZI 200 |
| Omschrijving | Combination pliers, 200 mm, Protective insulation, 1000 V: Yes |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitstaand snijvlak | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Greepuitvoering | Overig |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Kopbreedte | 30 mm |
| Kophoogte | 40 mm |
| Handgreepkap | Kunststof huls |
| Gewicht | 318 g |
| Gesmeed | Ja |
| Met zijknipper | Ja |
| Grijpbereik | 115 - 115 mm |
| Grijpvlak | Glad |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 45 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,319 kg |
| Afmeting verpakking | 0,273 x 0,065 x 0,031 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 40,55 per 1 st |
Artikel bevat 1 st