Weidmüller - Componenten voor aarding/potentiaalvereffening (kast/lessenaar) - KLIPPON COPL 163609
Ons artikelnummer
2215238
Artikelnummer fabrikant
1391010000
Type nummer
KLIPPON COPL 163609
EAN-code
4050118191332
Model
Overig
Hoogte
60.5 mm
Diepte
0.8 mm
Breedte
438 mm
Productomschrijving
1391010000 KLIPPON COPL 163609 COMPONENTEN VOOR AARDING/POTEN
Earthing plate in angled form for the use of metal screws in plastic enclosures and in the design of EMC applications.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2215238 |
| Artikelnummer fabrikant | 1391010000 |
| EAN-code | 4050118191332 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor aarding/potentiaalvereffening (kast/lessenaar) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Klippon POK (polyester empty enclos |
| Type nummer | KLIPPON COPL 163609 |
| Omschrijving | Earthing plate (Housing), Klippon POK (polyester empty enclosure), Mis |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Overig |
| Hoogte | 60.5 mm |
| Diepte | 0.8 mm |
| Breedte | 438 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 38 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,169 kg |
| Afmeting verpakking | 0,437 x 0,067 x 0,001 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 55,01 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1391010000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1391010000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1391010000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1391010000
Artikel bevat 1 st