Weidmüller - Componenten voor aarding/potentiaalvereffening (kast/lessenaar) - PEBZ M10 S4 SET
Ons artikelnummer
2212250
Artikelnummer fabrikant
1283440000
Type nummer
PEBZ M10 S4 SET
EAN-code
4050118073362
Model
Overig
Hoogte
21 mm
Diepte
48.7 mm
Breedte
21 mm
Productomschrijving
1283440000 PEBZ M10 S4 SET
Earthing concepts require an earthing bolt to be installed in the enclosure. The bolts are available in various materials and designs.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2212250 |
| Artikelnummer fabrikant | 1283440000 |
| EAN-code | 4050118073362 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor aarding/potentiaalvereffening (kast/lessenaar) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Klippon POK (polyester empty enclos |
| Type nummer | PEBZ M10 S4 SET |
| Omschrijving | Earthing stud (Housing), Klippon POK (polyester empty enclosure), Misc |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Overig |
| Hoogte | 21 mm |
| Diepte | 48.7 mm |
| Breedte | 21 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,075 kg |
| Afmeting verpakking | 0,148 x 0,117 x 0,023 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 44,08 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1283440000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1283440000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1283440000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1283440000
Artikel bevat 1 st