Weidmüller - Componenten voor aarding/potentiaalvereffening (kast/lessenaar) - PEBZ M6 S4 SET
Ons artikelnummer
2212249
Artikelnummer fabrikant
1283430000
Type nummer
PEBZ M6 S4 SET
EAN-code
4050118073607
Model
Overig
Hoogte
12.3 mm
Diepte
42 mm
Breedte
12.3 mm
Productomschrijving
1283430000 PEBZ M6 S4 SET
Earthing concepts require an earthing bolt to be installed in the enclosure. The bolts are available in various materials and designs.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2212249 |
| Artikelnummer fabrikant | 1283430000 |
| EAN-code | 4050118073607 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor aarding/potentiaalvereffening (kast/lessenaar) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Klippon POK (polyester empty enclos |
| Type nummer | PEBZ M6 S4 SET |
| Omschrijving | Earthing stud (Housing), Klippon POK (polyester empty enclosure), Misc |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Overig |
| Hoogte | 12.3 mm |
| Diepte | 42 mm |
| Breedte | 12.3 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,025 kg |
| Afmeting verpakking | 0,07 x 0,106 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 17,98 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1283430000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1283430000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1283430000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1283430000
Artikel bevat 1 st