Weidmüller - Doorverbindingsbrug rijgklem - Q 10 DLI
Ons artikelnummer
1007161
Artikelnummer fabrikant
1313100000
Type nummer
Q 10 DLI
EAN-code
4008190167622
Model
Dwarsverbinder
Aantal overbrugde klemmen
10
Explosiegeteste uitvoering Ex-e
Nee
Nom. (meet)stroom In
24 A
Geïsoleerd
Nee
Productomschrijving
1313100000 Q 10 DLI 2.5 DWARSVERBINDER
Cross-connector for feed-through terminal blocks for potential distribution or transmission of signals.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1007161 |
| Artikelnummer fabrikant | 1313100000 |
| EAN-code | 4008190167622 |
| Artikelklasse (ETIM) | Doorverbindingsbrug rijgklem |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | SAK Series |
| Type nummer | Q 10 DLI |
| Omschrijving | Cross-connector (terminal), when screwed in, grey, 24 A, Number of pol |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Dwarsverbinder |
| Aantal overbrugde klemmen | 10 |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Geïsoleerd | Nee |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Montagewijze | Schroefbaar |
| Rastermaat | 6 mm |
| Kleur | Grijs |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,151 kg |
| Afmeting verpakking | 0,105 x 0,064 x 0,029 m |
| Volle verpakking bevat | 20 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 815,29 per 100 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1313100000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1313100000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1313100000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1313100000
Artikel bevat 1 st