Weidmüller - Doorverbindingsbrug rijgklem - Q 4 DLI
Ons artikelnummer
2213141
Artikelnummer fabrikant
1312700000
Type nummer
Q 4 DLI
EAN-code
4008190162122
Model
Dwarsverbinder
Aantal overbrugde klemmen
4
Explosiegeteste uitvoering Ex-e
Nee
Nom. (meet)stroom In
24 A
Geïsoleerd
Nee
Productomschrijving
1312700000 Q 4 DLI DOORVERBINDINGSBRUG RIJGKLEM
Cross-connector for feed-through terminal blocks for potential distribution or transmission of signals.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2213141 |
| Artikelnummer fabrikant | 1312700000 |
| EAN-code | 4008190162122 |
| Artikelklasse (ETIM) | Doorverbindingsbrug rijgklem |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | SAK Series |
| Type nummer | Q 4 DLI |
| Omschrijving | Cross-connector (terminal), when screwed in, grey, 24 A, Number of pol |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Dwarsverbinder |
| Aantal overbrugde klemmen | 4 |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Geïsoleerd | Nee |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Montagewijze | Schroefbaar |
| Rastermaat | 6.1 mm |
| Kleur | Grijs |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,15 kg |
| Afmeting verpakking | 0,106 x 0,063 x 0,029 m |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,93 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1312700000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1312700000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1312700000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1312700000
Artikel bevat 1 st