Weidmüller - Doorverbindingsbrug rijgklem - ZQV 1.5N/10 RD
Ons artikelnummer
1910077
Artikelnummer fabrikant
1985800000
Type nummer
ZQV 1.5N/10 RD
EAN-code
4050118370393
Model
Dwarsverbinder
Aantal overbrugde klemmen
10
Explosiegeteste uitvoering Ex-e
Ja
Nom. (meet)stroom In
17.5 A
Nom. (meet)spanning
400 V
Productomschrijving
ZQV 1,5N/10 ROOD
Cross-connector for feed-through terminal blocks for potential distribution or transmission of signals.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1910077 |
| Artikelnummer fabrikant | 1985800000 |
| EAN-code | 4050118370393 |
| Artikelklasse (ETIM) | Doorverbindingsbrug rijgklem |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | W-Series |
| Type nummer | ZQV 1.5N/10 RD |
| Omschrijving | Cross-connector (terminal), Plugged, red, 17.5 A, Number of poles: 10, |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Dwarsverbinder |
| Aantal overbrugde klemmen | 10 |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Nom. (meet)stroom In | 17.5 A |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Geïsoleerd | Ja |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Rastermaat | 3.5 mm |
| Kleur | Rood |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,086 kg |
| Afmeting verpakking | 0,178 x 0,097 x 0,038 m |
| Volle verpakking bevat | 20 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 391,40 per 100 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1985800000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1985800000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1985800000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1985800000
Artikel bevat 1 st