Weidmüller - Doorverbindingsbrug rijgklem - ZQV 1.5N/10
Ons artikelnummer
2478329
Artikelnummer fabrikant
1985580000
Type nummer
ZQV 1.5N/10
EAN-code
4050118370416
Model
Dwarsverbinder
Aantal overbrugde klemmen
10
Explosiegeteste uitvoering Ex-e
Ja
Nom. (meet)stroom In
17.5 A
Nom. (meet)spanning
400 V
Productomschrijving
ZQV 1.5N/10 DOORVERBINDINGSBRUG RIJGKLEM
Cross-connector for feed-through terminal blocks for potential distribution or transmission of signals.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2478329 |
| Artikelnummer fabrikant | 1985580000 |
| EAN-code | 4050118370416 |
| Artikelklasse (ETIM) | Doorverbindingsbrug rijgklem |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | W-Series |
| Type nummer | ZQV 1.5N/10 |
| Omschrijving | Cross-connector (terminal), Plugged, orange, 17.5 A, Number of poles: |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Dwarsverbinder |
| Aantal overbrugde klemmen | 10 |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Nom. (meet)stroom In | 17.5 A |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Geïsoleerd | Ja |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Rastermaat | 3.5 mm |
| Kleur | Oranje |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,085 kg |
| Afmeting verpakking | 0,178 x 0,097 x 0,035 m |
| Volle verpakking bevat | 20 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,82 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1985580000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1985580000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1985580000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1985580000
Artikel bevat 1 st