Weidmüller - Eindplaat rijgklem - AP DLD2.5 DB
Ons artikelnummer
1010645
Artikelnummer fabrikant
1784210000
Type nummer
AP DLD2.5 DB
EAN-code
4032248189878
Uitvoering eindplaat
Ja
Uitvoering scheidingsschot
Nee
Kleur
Beige
Dikte
1.5 mm
Vastklikbaar
Ja
Productomschrijving
1784210000 AP DLD2,5 DB EINDPLAAT
End plate for touch protection of live parts of terminal blocks. The end plate is also used for the optically recognisable separation of electric circuits in order to avoid wiring errors.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1010645 |
| Artikelnummer fabrikant | 1784210000 |
| EAN-code | 4032248189878 |
| Artikelklasse (ETIM) | Eindplaat rijgklem |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | W-Series |
| Type nummer | AP DLD2.5 DB |
| Omschrijving | End plate (terminals), dark beige, Height: 82.16 mm, Width: 1.5 mm, V- |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Uitvoering eindplaat | Ja |
| Uitvoering scheidingsschot | Nee |
| Kleur | Beige |
| Dikte | 1.5 mm |
| Vastklikbaar | Ja |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 179 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,083 kg |
| Afmeting verpakking | 0,148 x 0,094 x 0,033 m |
| Volle verpakking bevat | 20 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 166,87 per 100 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1784210000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1784210000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1784210000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1784210000
Artikel bevat 1 st