Weidmüller - Eindplaat rijgklem - TEAP DLD2.5 DB
Ons artikelnummer
1127738
Artikelnummer fabrikant
1784220000
Type nummer
TEAP DLD2.5 DB
EAN-code
4032248189885
Uitvoering eindplaat
Ja
Uitvoering scheidingsschot
Ja
Kleur
Beige
Dikte
1.2 mm
Vastklikbaar
Ja
Productomschrijving
1784220000 TEAP DLD2.5 DB AFSLUIT-/EINDPLAAT
Partition wall for the electrical separation of terminal blocks in adjacent cross-connections. The separation plate is also used for the optically recognisable separation of electric circuits in order to avoid wiring errors.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1127738 |
| Artikelnummer fabrikant | 1784220000 |
| EAN-code | 4032248189885 |
| Artikelklasse (ETIM) | Eindplaat rijgklem |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | SAK Series |
| Type nummer | TEAP DLD2.5 DB |
| Omschrijving | Partition plate (terminal), dark beige, Height: 28.77 mm, Width: 1.2 m |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Uitvoering eindplaat | Ja |
| Uitvoering scheidingsschot | Ja |
| Kleur | Beige |
| Dikte | 1.2 mm |
| Vastklikbaar | Ja |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,018 kg |
| Afmeting verpakking | 0,098 x 0,082 x 0,013 m |
| Volle verpakking bevat | 20 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 151,98 per 100 st |
Artikel bevat 1 st