Weidmüller - Elektronicabehuizing - CH20M22 S PPP GGY 2019
Ons artikelnummer
2215543
Artikelnummer fabrikant
1411500000
Type nummer
CH20M22 S PPP GGY 2019
EAN-code
4050118212556
Hoogte
22.8 mm
Diepte
105.5 mm
Materiaal
Kunststof
Breedte
22.5 mm
Uitvoering oppervlakte
Onbehandeld
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1411500000 CH20M22 S PPP GGY BEDIENINGSBEHUIZING
The side element forms the upper and lower end of the housing. It determines the number of connection technology and the size of the ventilation opening.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2215543 |
| Artikelnummer fabrikant | 1411500000 |
| EAN-code | 4050118212556 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektronicabehuizing |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | OMNIMATE Housing - series CH20M |
| Type nummer | CH20M22 S PPP GGY 2019 |
| Omschrijving | Side element (Modular housing), Width: 22.5 , IP20 in installed state, |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 22.8 mm |
| Diepte | 105.5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7024 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 120 °C |
| Type behuizing | Gesloten |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Side-by-side-behuizing | Ja |
| Met ventilatieopeningen | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met afscherming | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,134 kg |
| Afmeting verpakking | 0,14 x 0,11 x 0,05 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,57 per 1 st |
Artikel bevat 1 st