Weidmüller - Montageplaat voor kast/lessenaar - POK MOPL 1636 MINI
Ons artikelnummer
2478012
Artikelnummer fabrikant
1534380000
Type nummer
POK MOPL 1636 MINI
EAN-code
4050118338317
Hoogte
113 mm
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verzinkt
Breedte
342 mm
Geperforeerd
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
POK MOPL 1636 MINI MONTAGEPLAAT VOOR KAST/LESSENAAR
Mounting plate for mounting terminal rails or electrical equipment in a housing.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2478012 |
| Artikelnummer fabrikant | 1534380000 |
| EAN-code | 4050118338317 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Klippon POK (polyester empty enclos |
| Type nummer | POK MOPL 1636 MINI |
| Omschrijving | Mounting plate (Housing), Klippon POK (polyester empty enclosure), 342 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 113 mm |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Breedte | 342 mm |
| Geperforeerd | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,452 kg |
| Afmeting verpakking | 0,343 x 0,119 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1534380000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1534380000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1534380000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1534380000
Artikel bevat 1 st