Weidmüller - Montageplaat voor kast/lessenaar - POK MOPL 1636
Ons artikelnummer
2241386
Artikelnummer fabrikant
9510630000
Type nummer
POK MOPL 1636
EAN-code
4008190498269
Hoogte
143 mm
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Breedte
345 mm
Geperforeerd
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
9510630000 POK MOPL 1636 COMPONENTEN VOOR UITBOUW VOOR
Mounting plate for mounting terminal rails or electrical equipment in a housing.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2241386 |
| Artikelnummer fabrikant | 9510630000 |
| EAN-code | 4008190498269 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Klippon POK (polyester empty enclos |
| Type nummer | POK MOPL 1636 |
| Omschrijving | Mounting plate (Housing), Klippon POK (polyester empty enclosure), 345 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 143 mm |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Breedte | 345 mm |
| Geperforeerd | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,569 kg |
| Afmeting verpakking | 0,351 x 0,146 x 0,002 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 26,50 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=9510630000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=9510630000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=9510630000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=9510630000
Artikel bevat 1 st