Weidmüller - Montagerail voor elektrische/industriële regelapparatuur - TS15X5 ST FPC 20 VER
Ons artikelnummer
4174829
Artikelnummer fabrikant
8000037604
Type nummer
TS15X5 ST FPC 20 VER
EAN-code
4050118653168
Model
DIN-rail 15 mm
Materiaal
Staal
Hoogte
15 mm
Lengte
235 mm
Gatvorm
Geen
Productomschrijving
8000037604 TERMINAL RAIL, WITH OUT SLOT, TERMINAL RAILS, 15 X 5 X 235 MM, STEEL,
Metal profile rail for holding electrical equipment. The terminal rail is mounted in a housing, terminal box, on a panel or similar device.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4174829 |
| Artikelnummer fabrikant | 8000037604 |
| EAN-code | 4050118653168 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagerail voor elektrische/industriële regelapparatuur |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Terminal rails |
| Type nummer | TS15X5 ST FPC 20 VER |
| Omschrijving | Terminal rail, without slot, Terminal rails, 15 x 5.5 x 235 mm, Steel, |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Model | DIN-rail 15 mm |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 15 mm |
| Lengte | 235 mm |
| Gatvorm | Geen |
| Materiaaldikte | 1 mm |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,599 kg |
| Afmeting verpakking | 0,308 x 0,095 x 0,067 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 798,97 per 100 st |
Artikel bevat 1 st