Weidmüller - Montagerail voor elektrische/industriële regelapparatuur - TS15X5 ST POK 0808
Ons artikelnummer
4120871
Artikelnummer fabrikant
8000003889
Type nummer
TS15X5 ST POK 0808
EAN-code
4050118652543
Model
DIN-rail 15 mm
Materiaal
Staal
Hoogte
15 mm
Lengte
68 mm
Gatvorm
Geen
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
8000003889 TERMINAL RAIL, WITH OUT SLOT, TERMINAL RAILS, 15 X 5 X 68 MM, STEEL, G
Metal profile rail for holding electrical equipment. The terminal rail is mounted in a housing, terminal box, on a panel or similar device.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4120871 |
| Artikelnummer fabrikant | 8000003889 |
| EAN-code | 4050118652543 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagerail voor elektrische/industriële regelapparatuur |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Terminal rails |
| Type nummer | TS15X5 ST POK 0808 |
| Omschrijving | Terminal rail, without slot, Terminal rails, 15 x 5.5 x 68 mm, Steel, |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Model | DIN-rail 15 mm |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 15 mm |
| Lengte | 68 mm |
| Gatvorm | Geen |
| Boorgatafstand centrisch | 59 mm |
| Materiaaldikte | 1 mm |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,301 kg |
| Afmeting verpakking | 0,148 x 0,227 x 0,056 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.197,27 per 100 st |
Artikel bevat 1 st