Weidmüller - Montagerail voor elektrische/industriële regelapparatuur - TS15X5 ST POK 0811
Ons artikelnummer
4120872
Artikelnummer fabrikant
8000003890
Type nummer
TS15X5 ST POK 0811
EAN-code
4050118652550
Model
DIN-rail 15 mm
Materiaal
Staal
Hoogte
15 mm
Lengte
98 mm
Gatvorm
Geen
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
8000003890 TERMINAL RAIL, WITH OUT SLOT, TERMINAL RAILS, 7.5 X 7.5 X 15 MM, STEEL
Metal profile rail for holding electrical equipment. The terminal rail is mounted in a housing, terminal box, on a panel or similar device.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4120872 |
| Artikelnummer fabrikant | 8000003890 |
| EAN-code | 4050118652550 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagerail voor elektrische/industriële regelapparatuur |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Terminal rails |
| Type nummer | TS15X5 ST POK 0811 |
| Omschrijving | Terminal rail, without slot, Terminal rails, 15 x 5.5 x 98 mm, Steel, |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Model | DIN-rail 15 mm |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 15 mm |
| Lengte | 98 mm |
| Gatvorm | Geen |
| Boorgatafstand centrisch | 89 mm |
| Materiaaldikte | 1 mm |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 15 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,4 kg |
| Afmeting verpakking | 0,208 x 0,174 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 733,05 per 100 st |
Artikel bevat 1 st