Weidmüller - Montagerail voor elektrische/industriële regelapparatuur - TS35X7.5 ST FPC 20 VER
Ons artikelnummer
4174815
Artikelnummer fabrikant
8000037558
Type nummer
TS35X7.5 ST FPC 20 VER
EAN-code
4050118653229
Model
DIN-rail 35/7,5
Materiaal
Staal
Hoogte
35 mm
Lengte
165 mm
Gatvorm
Langgat
Productomschrijving
8000037558 TERMINAL RAIL, TERM INAL RAILS, 35 X 7.5 X 165 MM, STEEL, GALVANIZED,
Metal profile rail for holding electrical equipment. The terminal rail is mounted in a housing, terminal box, on a panel or similar device.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4174815 |
| Artikelnummer fabrikant | 8000037558 |
| EAN-code | 4050118653229 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagerail voor elektrische/industriële regelapparatuur |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Terminal rails |
| Type nummer | TS35X7.5 ST FPC 20 VER |
| Omschrijving | Terminal rail, with slot, without slot, Terminal rails, 35 x 7.5 x 165 |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Model | DIN-rail 35/7,5 |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 35 mm |
| Lengte | 165 mm |
| Gatvorm | Langgat |
| Boorgatafstand centrisch | 150 mm |
| Materiaaldikte | 1 mm |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,295 x 0,091 x 0,065 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 902,07 per 100 st |
Artikel bevat 1 st