Weidmüller - Montagerail voor elektrische/industriële regelapparatuur - TS35X7.5 ST FPC 40 HOR
Ons artikelnummer
4174817
Artikelnummer fabrikant
8000037560
Type nummer
TS35X7.5 ST FPC 40 HOR
EAN-code
4050118653243
Model
DIN-rail 35/7,5
Materiaal
Staal
Hoogte
35 mm
Lengte
365 mm
Gatvorm
Langgat
Productomschrijving
8000037560 TERMINAL RAIL, TERM INAL RAILS, 35 X 7.5 X 365 MM, STEEL, GALVANIZED,
Metal profile rail for holding electrical equipment. The terminal rail is mounted in a housing, terminal box, on a panel or similar device.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4174817 |
| Artikelnummer fabrikant | 8000037560 |
| EAN-code | 4050118653243 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagerail voor elektrische/industriële regelapparatuur |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Terminal rails |
| Type nummer | TS35X7.5 ST FPC 40 HOR |
| Omschrijving | Terminal rail, with slot, without slot, Terminal rails, 35 x 7.5 x 365 |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Model | DIN-rail 35/7,5 |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 35 mm |
| Lengte | 365 mm |
| Gatvorm | Langgat |
| Boorgatafstand centrisch | 350 mm |
| Materiaaldikte | 1 mm |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 20 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,65 kg |
| Afmeting verpakking | 0,5 x 0,115 x 0,088 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 923,19 per 100 st |
Artikel bevat 1 st