Weidmüller - Montagetoebehoren (kast/lessenaar) - MF FPC
Ons artikelnummer
2241599
Artikelnummer fabrikant
9536040000
Type nummer
MF FPC
EAN-code
4032248009442
Hoogte
40 mm
Diepte
35.5 mm
Materiaal
Kunststof
Breedte
19 mm
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Productomschrijving
9536040000 MF FPC MONTAGETOEBEHOREN VOOR KAST/LE
Mounting foot for fastening the enclosure to a wall. The feet are first screwed onto the enclosure, then the housing is fixed to the wall.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2241599 |
| Artikelnummer fabrikant | 9536040000 |
| EAN-code | 4032248009442 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagetoebehoren (kast/lessenaar) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | FPC (polycarbonate empty enclosure) |
| Type nummer | MF FPC |
| Omschrijving | Mounting foot (Housing), FPC (polycarbonate empty enclosure), Fixing l |
| Land van Oorsprong | EE |
Technisch
| Hoogte | 40 mm |
| Diepte | 35.5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 19 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,027 kg |
| Afmeting verpakking | 0,104 x 0,069 x 0,027 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,56 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=9536040000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=9536040000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=9536040000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=9536040000
Artikel bevat 1 st