Weidmüller - Montagetoebehoren (kast/lessenaar) - MF POK BIG
Ons artikelnummer
2241396
Artikelnummer fabrikant
9510910000
Type nummer
MF POK BIG
EAN-code
4032248009756
Hoogte
16 mm
Diepte
6 mm
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Breedte
51 mm
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Productomschrijving
9510910000 MF POK big MONTAGETOEBEHOREN VOOR KAST/LE
Mounting foot for fastening the enclosure to a wall. The feet are first screwed onto the enclosure, then the housing is fixed to the wall.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2241396 |
| Artikelnummer fabrikant | 9510910000 |
| EAN-code | 4032248009756 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagetoebehoren (kast/lessenaar) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Klippon POK (polyester empty enclos |
| Type nummer | MF POK BIG |
| Omschrijving | Mounting foot (Housing), Klippon POK (polyester empty enclosure), Fixi |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 16 mm |
| Diepte | 6 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Breedte | 51 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,087 kg |
| Afmeting verpakking | 0,083 x 0,063 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=9510910000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=9510910000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=9510910000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=9510910000
Artikel bevat 1 st