Weidmüller - Montagetoebehoren (kast/lessenaar) - SP M6 15 S2
Ons artikelnummer
2477147
Artikelnummer fabrikant
0935120000
Type nummer
SP M6 15 S2
EAN-code
4032248699056
Hoogte
11.2 mm
Diepte
15 mm
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Breedte
10 mm
Type toebehoren/onderdelen
Afstandsstuk
Productomschrijving
SP M6 15 S2 MONTAGETOEBEHOREN VOOR KAST/LESSENAAR
Spacer for fixing mounting plates in the enclosure. The spacer is screwed into place for fixation.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2477147 |
| Artikelnummer fabrikant | 0935120000 |
| EAN-code | 4032248699056 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagetoebehoren (kast/lessenaar) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Klippon TB (Terminal Box) |
| Type nummer | SP M6 15 S2 |
| Omschrijving | Spacer (Housing), Klippon TB (Terminal Box), 10 x 11.2 x 15 mm, Stainl |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 11.2 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Breedte | 10 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Afstandsstuk |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 4 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,039 kg |
| Afmeting verpakking | 0,043 x 0,022 x 0,012 m |
| Volle verpakking bevat | 4 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,27 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=0935120000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=0935120000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=0935120000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=0935120000
Artikel bevat 1 st