Weidmüller - Passieve sensor-/actor verdeler (met kabel) - SAI-8-F 5P NPN-PNP 5M
Ons artikelnummer
2227791
Artikelnummer fabrikant
1814990000
Type nummer
SAI-8-F 5P NPN-PNP 5M
EAN-code
4032248303151
Uitvoering aftakking voor stamkabel
Vaste-kabel verdeler / aangesloten stamkabel
Uitvoering connector voor stamkabel
M12
Aansluitwijze kappenversie
Overig
Lengte voorgeconfectioneerde kabel
5 m
Kabellengte configureerbaar
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1814990000 SAI-8-F 5P NPN-PNP PASSIEVE SENSOR-/AKTOR VERDELE
Distributor for bundling several input signals on one central outgoing cable.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2227791 |
| Artikelnummer fabrikant | 1814990000 |
| EAN-code | 4032248303151 |
| Artikelklasse (ETIM) | Passieve sensor-/actor verdeler (met kabel) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAI-8-F 5P NPN-PNP 5M |
| Omschrijving | Sensor-actuator passive distributor (with cable), Fixed cable version, |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering aftakking voor stamkabel | Vaste-kabel verdeler / aangesloten stamkabel |
| Uitvoering connector voor stamkabel | M12 |
| Aansluitwijze kappenversie | Overig |
| Lengte voorgeconfectioneerde kabel | 5 m |
| Kabellengte configureerbaar | Nee |
| Aantal sensor-/actor-slots | 8 |
| Aantal kanalen per connectoraansluiting | 5 |
| Uitvoering aftakkingen sensor-/actorkabels | Overig |
| Aantal polen sensor-/actor-slots | 5 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Bedrijfsspanning | 10 - 30 V |
| Max. stroombelastbaarheid per E/A-signaal | 4 A |
| Max. stroombelastbaarheid per aansluitsokkel | 4 A |
| Materiaal basis contactlichaam | Messing |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Materiaal isolatielichaam | PBT |
| Schroefdraadbus sensor-/actor-slots | M12 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Met potentiaalscheiding | Nee |
| Aansluiting voor NPN-sensoren | Ja |
| Vastkabeluitvoering geschikt voor sleepketting | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 50 °C |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 25 mm |
| Diepte | 152 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 52 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,726 kg |
| Afmeting verpakking | 0,281 x 0,267 x 0,047 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 203,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st