Weidmüller - Passieve sensor-/actor verdeler (zonder kabel) - SAI-10-S12 3P M8 L
Ons artikelnummer
1113701
Artikelnummer fabrikant
1877950000
Type nummer
SAI-10-S12 3P M8 L
EAN-code
4032248528707
Uitvoering connector voor stamkabel
M12
Aantal sensor-/actor-slots
10
Aantal kanalen per connectoraansluiting
3
Uitvoering aftakkingen sensor-/actorkabels
M8
Aantal polen sensor-/actor-slots
3
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1877950000 SAI-10S12 3PM8L
Distributor for bundling several input signals on one central plug-in connector.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1113701 |
| Artikelnummer fabrikant | 1877950000 |
| EAN-code | 4032248528707 |
| Artikelklasse (ETIM) | Passieve sensor-/actor verdeler (zonder kabel) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | SAI Passive |
| Type nummer | SAI-10-S12 3P M8 L |
| Omschrijving | Sensor-actuator passive distributor (without cable), with M12 outlet, |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering connector voor stamkabel | M12 |
| Aantal sensor-/actor-slots | 10 |
| Aantal kanalen per connectoraansluiting | 3 |
| Uitvoering aftakkingen sensor-/actorkabels | M8 |
| Aantal polen sensor-/actor-slots | 3 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Bedrijfsspanning | 10 - 30 V |
| Max. stroombelastbaarheid per E/A-signaal | 2 A |
| Max. stroombelastbaarheid per aansluitsokkel | 2 A |
| Materiaal basis contactlichaam | Messing |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Materiaal isolatielichaam | PBT |
| Schroefdraadbus sensor-/actor-slots | M8 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Met potentiaalscheiding | Nee |
| Aansluiting voor NPN-sensoren | Nee |
| Vastkabeluitvoering geschikt voor sleepketting | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 80 °C |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,13 kg |
| Afmeting verpakking | 0,177 x 0,057 x 0,032 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 119,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st