Weidmüller - Passieve sensor-/actor verdeler (zonder kabel) - SAI-8-M-4P M12 DIP
Ons artikelnummer
1147994
Artikelnummer fabrikant
1059430000
Type nummer
SAI-8-M-4P M12 DIP
EAN-code
4032248806805
Uitvoering connector voor stamkabel
Overig
Aansluitbare geleiderdoorsnede
0.08 - 1.5 mm²
Kabelwartel voor kabelbuitendiameter
0 - 0 mm
Aantal sensor-/actor-slots
8
Aantal kanalen per connectoraansluiting
4
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1059430000 SAI-8-M-4P M12 DIP WEIDMULLER
Distributor for bundling several input signals on one central plug-in connector.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1147994 |
| Artikelnummer fabrikant | 1059430000 |
| EAN-code | 4032248806805 |
| Artikelklasse (ETIM) | Passieve sensor-/actor verdeler (zonder kabel) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAI-8-M-4P M12 DIP |
| Omschrijving | Sensor-actuator passive distributor (without cable), Hood distributor, |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering connector voor stamkabel | Overig |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.08 - 1.5 mm² |
| Kabelwartel voor kabelbuitendiameter | 0 - 0 mm |
| Aantal sensor-/actor-slots | 8 |
| Aantal kanalen per connectoraansluiting | 4 |
| Breedte | 60 mm |
| Uitvoering aftakkingen sensor-/actorkabels | M12 |
| Aantal polen sensor-/actor-slots | 4 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Bedrijfsspanning | 10 - 30 V |
| Max. stroombelastbaarheid per E/A-signaal | 4 A |
| Max. stroombelastbaarheid per aansluitsokkel | 4 A |
| Materiaal basis contactlichaam | Messing |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Materiaal isolatielichaam | PBT |
| Schroefdraadbus sensor-/actor-slots | M12 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Met potentiaalscheiding | Ja |
| Aansluiting voor NPN-sensoren | Nee |
| Vastkabeluitvoering geschikt voor sleepketting | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Bedrijfstemperatuur | -20 - 90 °C |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 41.5 mm |
| Lengte | 152 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,276 kg |
| Afmeting verpakking | 0,047 x 0,07 x 0,175 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 130,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st