Weidmüller - Patchkabel - IE-C6FP8LD0010X40X40-Y
Ons artikelnummer
2213102
Artikelnummer fabrikant
1312160010
Type nummer
IE-C6FP8LD0010X40X40-Y
EAN-code
4050118114775
Kabeltype
S / FTP
Categorie
Overig
Lengte
1 m
Connectortype uiteinde 1
RJ45 8(4)
Connectortype uiteinde 2
RJ45 8(4)
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1312160010 IE-C6FP8LD0010X40X4 COMPUTERDATAKABEL
Ready-for-connection Ethernet data lines with copper wires.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2213102 |
| Artikelnummer fabrikant | 1312160010 |
| EAN-code | 4050118114775 |
| Artikelklasse (ETIM) | Patchkabel twisted pair industrieel |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Industrial Ethernet |
| Type nummer | IE-C6FP8LD0010X40X40-Y |
| Omschrijving | Ethernet Patchcable, RJ45 IP 20, RJ45 IP 20, Number of poles: 8, Lengt |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Kabeltype | S / FTP |
| Categorie | Overig |
| Lengte | 1 m |
| Connectortype uiteinde 1 | RJ45 8(4) |
| Connectortype uiteinde 2 | RJ45 8(4) |
| Connectorbehuizing aansluiting 1 | Overig |
| Materiaal connectorbehuizing aansluiting 1 | Kunststof |
| Connectorbehuizing aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal connectorbehuizing aansluiting 2 | Kunststof |
| Mantelkleur | Geel |
| Knikbeschermingstule | Geen |
| Borghendelbeveiliging | Ja |
| Kleur knikbeschermingstule | Geel |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-3-24 |
| Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3 | Ja |
| Geschikt voor sleepketting | Nee |
| Kabelconstructie | 4x2 |
| Pinconfiguratie | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| NVP waarde | 78 % |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 24 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,054 kg |
| Afmeting verpakking | 0,215 x 0,17 x 0,018 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,04 per 1 st |
Artikel bevat 1 st