Weidmüller - Rondbektang - RZ 160
Ons artikelnummer
2240381
Artikelnummer fabrikant
9046360000
Type nummer
RZ 160
EAN-code
4032248357666
Productomschrijving
9046360000 RZ 160 RONDBEKTANG
Round-nose pliers
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2240381 |
| Artikelnummer fabrikant | 9046360000 |
| EAN-code | 4032248357666 |
| Artikelklasse (ETIM) | Rondbektang |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | RZ 160 |
| Omschrijving | Round-nose pliers, 160 mm, Protective insulation, 1000 V: Yes |
| Land van Oorsprong | DE |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 45 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,127 kg |
| Afmeting verpakking | 0,218 x 0,064 x 0,029 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 29,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st