Weidmüller - Schakelrelais - TRZ 24VDC ACT
Brutoprijs
15,11
Weidmüller - Schakelrelais - TRZ 24VDC ACT
Ons artikelnummer
2215259
Artikelnummer fabrikant
1391670000
Type nummer
TRZ 24VDC ACT
EAN-code
4050118192049
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
1
Aantal contacten als wisselcontact
0
Type stuurspanning
AC
Nom. stuurspanning bij DC
19.2 - 28.8 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1391670000 TRZ 24VDC ACT SCHAKELRELAIS
Assembly of plug-in relay and plug-in socket. Control circuit and load circuit are electrically isolated.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2215259 |
| Artikelnummer fabrikant | 1391670000 |
| EAN-code | 4050118192049 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | TERMSERIES |
| Type nummer | TRZ 24VDC ACT |
| Omschrijving | Relay module, 24 V DC ±20 %, Green LED, 1 NO contact (AgNi) , 250 V AC |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 28.8 V |
| Breedte | 6.4 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90.5 mm |
| Diepte | 87.8 mm |
| Nom. stroom | 6 A |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 250 - 250 V |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 4 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,314 kg |
| Afmeting verpakking | 0,105 x 0,094 x 0,072 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 15,11 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1391670000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1391670000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1391670000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1391670000
Artikel bevat 1 st