Weidmüller - Scheidingsversterker - MCZ CCC 0-20MA/0-20MA
Ons artikelnummer
1126655
Artikelnummer fabrikant
8411190000
Type nummer
MCZ CCC 0-20MA/0-20MA
EAN-code
4008190992736
Type voeding
Passief
Nom. voedingsspanning bij AC
0 - 0 V
Nom. (meet)bedrijfsfrequentie
0 - 0 Hz
Nom. voedingsspanning bij DC
24 - 24 V
Aantal ingangsbereiken -60 mV ... +60 mV
0
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
8411190000 MCZ CCC 0-20MA/0-20
Isolating amplifier for recording electrical and physical parameters. With electrical isolation, universally applicable.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1126655 |
| Artikelnummer fabrikant | 8411190000 |
| EAN-code | 4008190992736 |
| Artikelklasse (ETIM) | Scheidingsversterker |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | MCZ SERIES |
| Type nummer | MCZ CCC 0-20MA/0-20MA |
| Omschrijving | Signal converter/insulator, Signal converter/isolator, Tension-clamp c |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type voeding | Passief |
| Nom. voedingsspanning bij AC | 0 - 0 V |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 0 - 0 Hz |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Aantal ingangsbereiken -60 mV ... +60 mV | 0 |
| Breedte | 6 mm |
| Aantal ingangsbereiken -100 mV ... +100 mV | 0 |
| Aantal ingangsbereiken -300 mV ... +300 mV | 0 |
| Aantal ingangsbereiken -500 mV ... +500 mV | 0 |
| Aantal ingangsbereiken -1 V ... +1 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken -2 V ... +2 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken -2,5 V ... +2,5 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken -5 V ... +5 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken -10 V ... +10 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken -20 V ... +20 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 0 mV ... 60 mV | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 0 mV ... 100 mV | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 0 mV ... 200 mV | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 0 mV ... 300 mV | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 0 mV ... 500 mV | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 0 V ... 1 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 0 V ... 2 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 0 V ... 2,5 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 0 V ... 5 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 0 V ... 10 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 0 V ... 20 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 0 V ... 24 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 0 V ... 30 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 1 V ... 5 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 2 V ... 10 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken +5 V ... -5 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken +10 V ... -10 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 5 V ... 0 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 5 V ... 1 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 10 V ... 0 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 10 V ... 2 V | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 0 mA ... 5 mA | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 0 mA ... 10 mA | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 0 mA ... 20 mA | 1 |
| Aantal ingangsbereiken 4 mA ... 20 mA | 0 |
| Aantal ingangsbereiken -5 mA ... +5 mA | 0 |
| Aantal ingangsbereiken -10 mA ... +10 mA | 0 |
| Aantal ingangsbereiken -20 mA ... +20 mA | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 20 mA ... 0 mA | 0 |
| Aantal ingangsbereiken 20 mA ... 4 mA | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken -60 mV ... +60 mV | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken -100 mV ... +100 mV | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken -300 mV ... +300 mV | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken -500 mV ... +500 mV | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken -1 V ... +1 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken -2 V ... +2 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken -2,5 V ... +2,5 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken -5 V ... +5 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken -10 V ... +10 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken -20 V ... +20 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 mV ... 60 mV | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 mV ... 100 mV | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 mV ... 200 mV | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 mV ... 300 mV | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 mV ... 500 mV | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 1 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 2 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 2,5 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 5 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 10 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 20 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 24 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V... 30 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 1 V ... 5 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 2 V ... 10 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken +5 V ... -5 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken +10 V ... -10 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 5 V ... 0 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 5 V ... 1 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 10 V ... 0 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 10 V ... 2 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 mA ... 5 mA | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 mA ... 10 mA | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 mA ... 20 mA | 1 |
| Aantal uitgangsbereiken 4 mA ... 20 mA | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken -5 mA ... +5 mA | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken -10 mA ... +10 mA | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken -20 mA ... +20 mA | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 20 mA ... 0 mA | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 20 mA ... 4 mA | 0 |
| Schakelspanning | 0 V |
| Storingsmelduitgang | Nee |
| Intrinsieke veiligheid conform EN 60947-5-6 NAMUR | Nee |
| Galvanische scheiding tussen ingangen | Nee |
| Galvanische scheiding tussen ingang en uitgang | Nee |
| Galvanische scheiding tussen voedingsspanning en alle andere stroomcircuits | Nee |
| Diepte | 63.2 mm |
| Opgenomen vermogen | 2 W |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 60 °C |
| Bouwvorm apparaat | Veldapparaat |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Montagewijze | Snapbevestiging draagrail |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,482 kg |
| Afmeting verpakking | 0,157 x 0,106 x 0,073 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 214,58 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=8411190000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=8411190000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=8411190000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=8411190000
Artikel bevat 1 st