Weidmüller - Schermaansluitklem - KLBUE 4-13.5 FM4
Ons artikelnummer
1146283
Artikelnummer fabrikant
1252520000
Type nummer
KLBUE 4-13.5 FM4
EAN-code
4032248112548
Toegestane kabeldiameter
13.5 - 13.5 mm
Montagewijze
Overig
Uitvoering elektrische aansluiting
Overig
Breedte/Rastermaat
20.5 mm
Breedte
20.5 mm
Productomschrijving
1252520000 KLBUE 4-13.5 FM4
Terminal with large contact area for shielding the connector.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1146283 |
| Artikelnummer fabrikant | 1252520000 |
| EAN-code | 4032248112548 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schermaansluitklem |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Clamping yoke |
| Type nummer | KLBUE 4-13.5 FM4 |
| Omschrijving | Shield connection terminal, Cable diameter, max.: 13.5 mm, TS 35 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Toegestane kabeldiameter | 13.5 - 13.5 mm |
| Montagewijze | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Breedte/Rastermaat | 20.5 mm |
| Breedte | 20.5 mm |
| Hoogte | 50.5 mm |
| Bedrijfstemperatuur | 130 - 130 °C |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 41 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,259 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,069 x 0,05 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,80 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1252520000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1252520000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1252520000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1252520000
Artikel bevat 1 st