Weidmüller - Schermaansluitklem - KLBUE 4-13.5 SC
Ons artikelnummer
1009930
Artikelnummer fabrikant
1712311001
Type nummer
KLBUE 4-13.5 SC
EAN-code
4032248032358
Toegestane kabeldiameter
13.5 - 13.5 mm
Montagewijze
Directe montage
Uitvoering elektrische aansluiting
Veeraansluiting
Breedte/Rastermaat
20.1 mm
Breedte
20.1 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1712311001 KLBUE 4-13,5 SC KLEMBEUGEL
Terminal with large contact area for shielding the connector.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1009930 |
| Artikelnummer fabrikant | 1712311001 |
| EAN-code | 4032248032358 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schermaansluitklem |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Clamping yoke |
| Type nummer | KLBUE 4-13.5 SC |
| Omschrijving | Shield connection terminal, Pitch in mm: 20.00, Cable diameter, max.: |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Toegestane kabeldiameter | 13.5 - 13.5 mm |
| Montagewijze | Directe montage |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veeraansluiting |
| Breedte/Rastermaat | 20.1 mm |
| Breedte | 20.1 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 130 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,21 kg |
| Afmeting verpakking | 0,086 x 0,07 x 0,045 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 920,00 per 100 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1712311001
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1712311001
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1712311001
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1712311001
Artikel bevat 1 st