Weidmüller - Sensor/actor adapter - SAI-ADAPT-M8/M12 3P
Ons artikelnummer
2217127
Artikelnummer fabrikant
1473460000
Type nummer
SAI-ADAPT-M8/M12 3P
EAN-code
4050118279696
Aantal polen
3
Beschermingsgraad (IP), gemonteerd
IP67
Nom. (meet)spanning
24 V
Vervuilingsgraad
3
Productomschrijving
1473460000 SAI-ADAPTER-M8/M12
Adapter for distributing and transferring electrical signals to a downstream peripheral device.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2217127 |
| Artikelnummer fabrikant | 1473460000 |
| EAN-code | 4050118279696 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actor adapter |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAI-ADAPT-M8/M12 3P |
| Omschrijving | Sensor-actuator adaptor, Number of poles: 3, Coding: M12 = A-coded, M8 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Vervuilingsgraad | 3 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,014 kg |
| Afmeting verpakking | 0,2 x 0,149 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st