Weidmüller - Sensor/actor adapter - SAI-T-5S-PARA
Brutoprijs
35,46
Weidmüller - Sensor/actor adapter - SAI-T-5S-PARA
Ons artikelnummer
2203339
Artikelnummer fabrikant
1009370000
Type nummer
SAI-T-5S-PARA
EAN-code
4032248713622
Aantal polen
5
Beschermingsgraad (IP), gemonteerd
IP67
Nom. (meet)spanning
60 V
Nom. (meet)stroom In
4 A
Vervuilingsgraad
3
Productomschrijving
1009370000 SAI-T-5S-PARA
Adapter for distributing and transferring electrical signals to a downstream peripheral device.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2203339 |
| Artikelnummer fabrikant | 1009370000 |
| EAN-code | 4032248713622 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actor adapter |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAI-T-5S-PARA |
| Omschrijving | Sensor-actuator adaptor, Number of poles: 5, Coding: A-coded, M12, 60 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 5 |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
| Nom. (meet)spanning | 60 V |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Materiaal contactcoating | Goud |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 38 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,028 kg |
| Afmeting verpakking | 0,13 x 0,084 x 0,016 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 35,46 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1009370000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1009370000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1009370000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1009370000
Artikel bevat 1 st