Weidmüller - Sleufschroevendraaier - SDIL 0,5X3,0X100
Brutoprijs
7,32
Weidmüller - Sleufschroevendraaier - SDIL 0,5X3,0X100
Ons artikelnummer
4056390
Artikelnummer fabrikant
2749130000
Type nummer
SDIL 0,5X3,0X100
EAN-code
4050118895438
Klingbreedte
3 mm
Bleddikte
0.5 mm
Klinglengte
100 mm
Klingdiameter
3 mm
Totale lengte
185 mm
Productomschrijving
2749130000 SLOTTED SCREWDRIVER , BLADE THICKNESS (A): 0.5 MM, BLADE WIDTH (B): 3
Slotted screwdriver.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4056390 |
| Artikelnummer fabrikant | 2749130000 |
| EAN-code | 4050118895438 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sleufschroevendraaier |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SDIL 0,5X3,0X100 |
| Omschrijving | Slotted screwdriver, Blade thickness (A): 0.5 mm, Blade width (B): 3 m |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Klingbreedte | 3 mm |
| Bleddikte | 0.5 mm |
| Klinglengte | 100 mm |
| Klingdiameter | 3 mm |
| Totale lengte | 185 mm |
| Gewicht | 38 g |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,036 kg |
| Afmeting verpakking | 0,203 x 0,023 x 0,024 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,32 per 1 st |
Artikel bevat 1 st