Weidmüller - Stroomrailsteun - WSH 3/H/N
Ons artikelnummer
2224122
Artikelnummer fabrikant
1715970000
Type nummer
WSH 3/H/N
EAN-code
4008190353100
Aantal polen
1
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1715970000 WSH 3/H/N BEVESTIGINGSSYSTEEM RAILKOKER
Rail support to fix busbars.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2224122 |
| Artikelnummer fabrikant | 1715970000 |
| EAN-code | 4008190353100 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroomrailsteun |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Accessories |
| Type nummer | WSH 3/H/N |
| Omschrijving | Busbar support, dark beige, 120 °C, Width: 8 mm, V-0, Wemid, Snap-on |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 21 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,224 kg |
| Afmeting verpakking | 0,205 x 0,093 x 0,082 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,06 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1715970000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1715970000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1715970000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1715970000
Artikel bevat 1 st