Weidmüller - Tangenset - SDIS ZANGEN SET
Ons artikelnummer
2209480
Artikelnummer fabrikant
1180310000
Type nummer
SDIS ZANGEN SET
EAN-code
4032248972128
Gewicht
1240 g
Productomschrijving
1180310000 SDIS ZANGEN SET
A set of diverse pliers, such as combination pliers, diagonal-cutting pliers and snipe-nosed pliers.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2209480 |
| Artikelnummer fabrikant | 1180310000 |
| EAN-code | 4032248972128 |
| Artikelklasse (ETIM) | Tangenset |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SDIS ZANGEN SET |
| Omschrijving | Pliers set |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Gewicht | 1240 g |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,344 kg |
| Afmeting verpakking | 0,342 x 0,233 x 0,115 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 130,54 per 1 st |
Artikel bevat 1 st