Weidmüller - Telefoontang - FRZ S 160
Ons artikelnummer
2240382
Artikelnummer fabrikant
9046370000
Type nummer
FRZ S 160
EAN-code
4032248357673
Uitvoering vonkarm
Ja
Geïsoleerd 1000 V
Ja
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verchroomd
Met draadstripfunctie
Nee
Productomschrijving
9046370000 FRZ S 160 TELEFOONTANG
Snipe-nosed pliers
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2240382 |
| Artikelnummer fabrikant | 9046370000 |
| EAN-code | 4032248357673 |
| Artikelklasse (ETIM) | Telefoontang |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | FRZ S 160 |
| Omschrijving | Snipe-nose pliers, 160 mm, straight, Protective insulation, 1000 V: Ye |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering vonkarm | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Met draadstripfunctie | Nee |
| Handvat | Kunststof huls |
| Gewicht | 140 g |
| Met zijknipper | Ja |
| Gesmeed | Ja |
| Grijpvlak | Glad |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,146 kg |
| Afmeting verpakking | 0,216 x 0,065 x 0,028 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 32,21 per 1 st |
Artikel bevat 1 st