Weidmüller - Telefoontang - FRZ S 200
Ons artikelnummer
2240383
Artikelnummer fabrikant
9046380000
Type nummer
FRZ S 200
EAN-code
4032248357697
Uitvoering vonkarm
Ja
Geïsoleerd 1000 V
Ja
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verchroomd
Met draadstripfunctie
Nee
Productomschrijving
9046380000 FRZ S 200 TELEFOONTANG
Snipe-nosed pliers
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2240383 |
| Artikelnummer fabrikant | 9046380000 |
| EAN-code | 4032248357697 |
| Artikelklasse (ETIM) | Telefoontang |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | FRZ S 200 |
| Omschrijving | Snipe-nose pliers, 200 mm, straight, Protective insulation, 1000 V: Ye |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering vonkarm | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Met draadstripfunctie | Nee |
| Handvat | Kunststof huls |
| Gewicht | 190 g |
| Met zijknipper | Ja |
| Gesmeed | Ja |
| Grijpvlak | Glad |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,19 kg |
| Afmeting verpakking | 0,241 x 0,064 x 0,029 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 36,27 per 1 st |
Artikel bevat 1 st