Weidmüller - Veerring - SS M4 D 128-A 4
Ons artikelnummer
2201532
Artikelnummer fabrikant
0136400000
Type nummer
SS M4 D 128-A 4
EAN-code
4008190118143
Materiaal
Overig
Materiaalkwaliteit
Overig
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Model
Overig
Dikte
1.3 mm
Productomschrijving
0136400000 SS M4 D 128-A 4 SCHERMAANSLUITKLEM
The exterior of a lock washer resembles a non-closed ring with three bearing areas, which allows a high resistance to vibration. The lock washer enables different kinds of components to be secured.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2201532 |
| Artikelnummer fabrikant | 0136400000 |
| EAN-code | 4008190118143 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veerring |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Accessories |
| Type nummer | SS M4 D 128-A 4 |
| Omschrijving | Lock washer, Copper |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Materiaal | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Overig |
| Dikte | 1.3 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 22 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 100 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,023 kg |
| Afmeting verpakking | 0,079 x 0,026 x 0,007 m |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,87 per 100 st |
Artikel bevat 1 st