Weidmüller - Veldbus, dec. periferie - basiseenheid - UR20-FBC-DN
Ons artikelnummer
2213709
Artikelnummer fabrikant
1334900000
Type nummer
UR20-FBC-DN
EAN-code
4050118138252
Met geïntegreerde stroomvoorziening
Ja
Breedte
52 mm
Type uitgangsspanning
DC
Bluetooth-netwerk standaard
Nee
Radiostandaard WLAN 802.11
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1334900000 UR20-FBC-DN VELDBUS, DEC. PERIFERIE - DIGI
Fieldbus coupler is the Interface between system bus and a fieldbus protocol. It is used to supply the I/O modules with power.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2213709 |
| Artikelnummer fabrikant | 1334900000 |
| EAN-code | 4050118138252 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veldbus, dec. periferie - basiseenheid |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Automation Products - u-remote IP20 |
| Type nummer | UR20-FBC-DN |
| Omschrijving | Fieldbus coupler (I/O), PUSH IN, Micro USB 2.0, 24 V DC +20 %/ -15 %, |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Met geïntegreerde stroomvoorziening | Ja |
| Breedte | 52 mm |
| Type uitgangsspanning | DC |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met inplug-modules, digitale I/O | Nee |
| Met inplug-modules, analoge I/O | Nee |
| Met inplug-modules, communicatiemodules | Nee |
| Met inplug-modules, functie- en technologie-module | Nee |
| Met inplug-modules, centrale modules | Nee |
| Met inplug-modules, overige | Nee |
| Met potentiaalscheiding | Nee |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Nee |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Overig |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Overig |
| Hoogte | 120 mm |
| Diepte | 76 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 38 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,331 kg |
| Afmeting verpakking | 0,133 x 0,07 x 0,083 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 265,00 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1334900000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1334900000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1334900000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1334900000
Artikel bevat 1 st