Weidmüller - Veldbus, dec. periferie - basiseenheid - UR20-FBC-PL
Ons artikelnummer
2477579
Artikelnummer fabrikant
1334940000
Type nummer
UR20-FBC-PL
EAN-code
4050118138146
Met geïntegreerde stroomvoorziening
Ja
Breedte
52 mm
Type uitgangsspanning
DC
Bluetooth-netwerk standaard
Nee
Radiostandaard WLAN 802.11
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
UR20-FBC-PL VELDBUS, DEC. PERIFERIE - BASISEENHEID
Fieldbus coupler is the Interface between system bus and a fieldbus protocol. It is used to supply the I/O modules with power.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2477579 |
| Artikelnummer fabrikant | 1334940000 |
| EAN-code | 4050118138146 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veldbus, dec. periferie - basiseenheid |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Automation Products - u-remote IP20 |
| Type nummer | UR20-FBC-PL |
| Omschrijving | Fieldbus coupler (I/O), PUSH IN, Micro USB 2.0, 24 V DC +20 %/ -15 %, |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Met geïntegreerde stroomvoorziening | Ja |
| Breedte | 52 mm |
| Type uitgangsspanning | DC |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met inplug-modules, digitale I/O | Nee |
| Met inplug-modules, analoge I/O | Nee |
| Met inplug-modules, communicatiemodules | Nee |
| Met inplug-modules, functie- en technologie-module | Nee |
| Met inplug-modules, centrale modules | Nee |
| Met inplug-modules, overige | Nee |
| Met potentiaalscheiding | Nee |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Nee |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Hoogte | 120 mm |
| Diepte | 76 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,318 kg |
| Afmeting verpakking | 0,132 x 0,087 x 0,069 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 315,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st