Weidmüller - Verbruiksmateriaal voor fax/printer/all-in-one - RIBBON MM-HS 60/300 SW
Brutoprijs
140,11
Weidmüller - Verbruiksmateriaal voor fax/printer/all-in-one - RIBBON MM-HS 60/300 SW
Ons artikelnummer
2479833
Artikelnummer fabrikant
2448880000
Type nummer
RIBBON MM-HS 60/300 SW
EAN-code
4050118462944
Model
Kleurband
Productomschrijving
RIBBON MM-HS 60/300 SW VERBRUIKSMATERIAAL VOOR FAX/PRINTER/ALL-IN-ONE
Accessories for marking systems which use an ink ribbon for printing. The ink ribbon carries the printing ink.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2479833 |
| Artikelnummer fabrikant | 2448880000 |
| EAN-code | 4050118462944 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verbruiksmateriaal voor fax/printer/all-in-one |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | RIBBON MM-HS 60/300 SW |
| Omschrijving | Ink ribbon (Printer), Width: 60 mm, Length: 300000 mm, black |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Model | Kleurband |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,179 kg |
| Afmeting verpakking | 0,063 x 0,063 x 0,062 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 140,11 per 1 st |
Artikel bevat 1 st