Weidmüller - Vlakbektang - FZ 160
Ons artikelnummer
2240380
Artikelnummer fabrikant
9046350000
Type nummer
FZ 160
EAN-code
4032248357659
Geïsoleerd 1000 V
Ja
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verchroomd
Totale lengte
160 mm
Kopbreedte
15 mm
Productomschrijving
9046350000 FZ 160 VLAKBEKTANG
Flat-nose pliers
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2240380 |
| Artikelnummer fabrikant | 9046350000 |
| EAN-code | 4032248357659 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vlakbektang |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | FZ 160 |
| Omschrijving | Flat-nose pliers, 160 mm, Protective insulation, 1000 V: Yes |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Totale lengte | 160 mm |
| Kopbreedte | 15 mm |
| Kophoogte | 65 mm |
| Handvat | Kunststof huls |
| Gewicht | 138 g |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,16 kg |
| Afmeting verpakking | 0,218 x 0,065 x 0,029 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 29,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st