Werma - Elektronische geluidsgenerator - 13910068
Ons artikelnummer
2475533
Artikelnummer fabrikant
139.100.68
Type nummer
13910068
EAN-code
4049787000106
Aantal tonen
32
Kleur behuizing
Grijs
Materiaal behuizing
Kunststof
Geluidssterkte
105 dB
Nom. spanning
230 V
Productomschrijving
13910068 MULTI-TOON WM 32 TNE 115-230VAC GR
Stabiele meertonige sirene met instelbare tonen en volume Luidheid instelbaar voor specifieke toepassingen tot 105 dB 32 tonen voor verschillende toepassingen 2 tonen kunnen extern worden bediend (24 V) Hoge beschermingsklasse IP 66
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2475533 |
| Artikelnummer fabrikant | 139.100.68 |
| EAN-code | 4049787000106 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektronische geluidsgenerator |
| Merk | Werma |
| Serie | Audible |
| Type nummer | 13910068 |
| Omschrijving | Multi-tone sirene WM 32 tonen 115-230VAC |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Aantal tonen | 32 |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Geluidssterkte | 105 dB |
| Nom. spanning | 230 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Type stroom | AC |
| Stroomverbruik | 0.02 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,444 kg |
| Afmeting verpakking | 0,145 x 0,125 x 0,115 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 411,37 per 1 st |
Artikel bevat 1 st