Werma - Elektronische geluidsgenerator - 14095050
Ons artikelnummer
2475534
Artikelnummer fabrikant
140.950.50
Type nummer
14095050
EAN-code
4049787028520
Aantal tonen
32
Kleur behuizing
Wit
Materiaal behuizing
Kunststof
Geluidssterkte
115 dB
Nom. spanning
28 V
Productomschrijving
14095050 MULTI-TOON WM 32 TNE 9-28VDC WH
Meertonige sirene met instelbare tonen en volume 32 tonen instelbaar voor verschillende toepassingen Instelbaar volume tot 115 dB In de laagspanningsversie kunnen 2 tonen extern worden geregeld
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2475534 |
| Artikelnummer fabrikant | 140.950.50 |
| EAN-code | 4049787028520 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektronische geluidsgenerator |
| Merk | Werma |
| Serie | Audible |
| Type nummer | 14095050 |
| Omschrijving | Multi-tone sirene WM 32 tonen 9-28VDC WH |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Aantal tonen | 32 |
| Kleur behuizing | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Geluidssterkte | 115 dB |
| Nom. spanning | 28 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Type stroom | DC |
| Stroomverbruik | 0.12 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,321 kg |
| Afmeting verpakking | 0,105 x 0,12 x 0,105 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 109,49 per 1 st |
Artikel bevat 1 st