Werma - Elektronische geluidsgenerator - 14200055
Brutoprijs
927,92
Werma - Elektronische geluidsgenerator - 14200055
Ons artikelnummer
1210657
Artikelnummer fabrikant
142.000.55
Type nummer
14200055
EAN-code
4049787004296
Aantal tonen
42
Kleur behuizing
Rood
Materiaal behuizing
Kunststof
Geluidssterkte
120 dB
Nom. spanning
30 V
Productomschrijving
14200055 WM 42 MULTI TONER 18-30VDC ROOD
Meertonige sirene met instelbaar volume en tonen Luidheid instelbaar voor specifieke toepassingen tot 120 dB 42 tonen voor verschillende toepassingen 3 tonen extern regelbaar Hoge beschermingsklasse IP 66
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1210657 |
| Artikelnummer fabrikant | 142.000.55 |
| EAN-code | 4049787004296 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektronische geluidsgenerator |
| Merk | Werma |
| Serie | Audible |
| Type nummer | 14200055 |
| Omschrijving | Multi-tone sirene WM 42 tonen 18-30VDC R |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Aantal tonen | 42 |
| Kleur behuizing | Rood |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Geluidssterkte | 120 dB |
| Nom. spanning | 30 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Type stroom | DC |
| Stroomverbruik | 0.45 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,788 kg |
| Afmeting verpakking | 0,18 x 0,18 x 0,2 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 927,92 per 1 st |
Artikel bevat 1 st