Werma - Elektronische geluidsgenerator - 15300054
Ons artikelnummer
2475547
Artikelnummer fabrikant
153.000.54
Type nummer
15300054
EAN-code
4049787028568
Aantal tonen
8
Kleur behuizing
Zwart
Materiaal behuizing
Kunststof
Geluidssterkte
100 dB
Nom. spanning
12 V
Productomschrijving
15300054 SIRENE BWM 8 TNE 12VDC
Sirene met op afstand instelbare tonen en volume 8 tonen instelbaar (12 V/24 V) 4 tonen op afstand regelbaar (12 V/24 V) Op afstand regelbaar volume (-10 dB) Visuele benadrukking van het geluidssignaal door middel van een statuslampje Ideale aanvulling op LED licht 853 Elke combinatie van verkeerslichten door innovatief verbindingsstuk
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2475547 |
| Artikelnummer fabrikant | 153.000.54 |
| EAN-code | 4049787028568 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektronische geluidsgenerator |
| Merk | Werma |
| Serie | Audible |
| Type nummer | 15300054 |
| Omschrijving | Sirene BWM 8 tonen 12VDC |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal tonen | 8 |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Geluidssterkte | 100 dB |
| Nom. spanning | 12 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Type stroom | DC |
| Stroomverbruik | 0.07 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,177 kg |
| Afmeting verpakking | 0,091 x 0,109 x 0,091 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 280,15 per 1 st |
Artikel bevat 1 st