Werma - Elektronische geluidsgenerator - 15300055
Ons artikelnummer
2475548
Artikelnummer fabrikant
153.000.55
Type nummer
15300055
EAN-code
4049787028551
Aantal tonen
8
Kleur behuizing
Zwart
Materiaal behuizing
Kunststof
Geluidssterkte
105 dB
Nom. spanning
24 V
Productomschrijving
15300055 SIRENE BWM 8 TNE 24VDC
Sirene met op afstand instelbare tonen en volume 8 tonen instelbaar (12 V/24 V) 4 tonen op afstand regelbaar (12 V/24 V) Op afstand regelbaar volume (-10 dB) Visuele benadrukking van het geluidssignaal door middel van een statuslampje Ideale aanvulling op LED licht 853 Elke combinatie van verkeerslichten door innovatief verbindingsstuk
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2475548 |
| Artikelnummer fabrikant | 153.000.55 |
| EAN-code | 4049787028551 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektronische geluidsgenerator |
| Merk | Werma |
| Serie | Audible |
| Type nummer | 15300055 |
| Omschrijving | Sirene BWM 8 tonen 24VDC |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal tonen | 8 |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Geluidssterkte | 105 dB |
| Nom. spanning | 24 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Type stroom | DC |
| Stroomverbruik | 0.12 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,176 kg |
| Afmeting verpakking | 0,091 x 0,109 x 0,091 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 227,95 per 1 st |
Artikel bevat 1 st