Werma - LED-lamp - 95620067
Brutoprijs
101,36
Werma - LED-lamp - 95620067
Ons artikelnummer
2476970
Artikelnummer fabrikant
956.200.67
Type nummer
95620067
EAN-code
4049787009000
Nom. spanning
115 - 115 V
Spanningstype
AC
Voet
BA15d
Kleur
Groen
Diameter
29 mm
Productomschrijving
95620067 LED GLOEILAMP 115VAC GN
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476970 |
| Artikelnummer fabrikant | 956.200.67 |
| EAN-code | 4049787009000 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Werma |
| Serie | Accessories |
| Type nummer | 95620067 |
| Omschrijving | LED lamp 115VAC GN |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 115 - 115 V |
| Spanningstype | AC |
| Voet | BA15d |
| Kleur | Groen |
| Diameter | 29 mm |
| Nom. stroom | 15 - 15 mA |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,014 kg |
| Afmeting verpakking | 0,032 x 0,075 x 0,032 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 101,36 per 1 st |
Artikel bevat 1 st