Werma - Toebehoren/onderdelen voor optische en akoestische signaleringsapparaten - 96000031
Ons artikelnummer
2476986
Artikelnummer fabrikant
960.000.31
Type nummer
96000031
EAN-code
4049787008676
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
96000031 BUIS D25MM 45MM LONG ZW
45mm lange aluminium buis met 25mm diameter.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476986 |
| Artikelnummer fabrikant | 960.000.31 |
| EAN-code | 4049787008676 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor optische en akoestische signaleringsapparaten |
| Merk | Werma |
| Serie | Accessories |
| Type nummer | 96000031 |
| Omschrijving | Buis D25mm lengte 45mm BK |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,014 kg |
| Afmeting verpakking | 0,025 x 0,025 x 0,046 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14,42 per 1 st |
Artikel bevat 1 st