Werma - Toebehoren/onderdelen voor optische en akoestische signaleringsapparaten - 96069804
Ons artikelnummer
2477006
Artikelnummer fabrikant
960.698.04
Type nummer
96069804
EAN-code
4049787029268
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
96069804 VERLENGBUIS SR
Buisverlengstuk voor KOMPAKT 37.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2477006 |
| Artikelnummer fabrikant | 960.698.04 |
| EAN-code | 4049787029268 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor optische en akoestische signaleringsapparaten |
| Merk | Werma |
| Serie | Accessories |
| Type nummer | 96069804 |
| Omschrijving | Adaptor voor buis D38mm lengte 93mm SR |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,038 kg |
| Afmeting verpakking | 0,038 x 0,038 x 0,093 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20,99 per 1 st |
Artikel bevat 1 st